












Opis nieruchomości
NA SPRZEDAŻ USTAWNE, 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM NA WYSPIE MIESZCZŃSKIEJNOWE BUDOWNICTWO, MEDIA MIEJSKIE,
Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2015 roku ( inwestycja Amsterdam na Wyspie Mieszczańskiej blisko wrocławskiego rynku). Ul Romana Dmowskiego, dzielnica Stare Miasto.
Cena: 649 000 zł
Powierzchnia mieszkania 37 m2
Mieszkanie składa się z : dużego ustawnego salonu połączonego z kuchnią z wyjściem na balkon, łazienki z wc, sypialni, przedpokoju.
Szczegóły oferty:
- zadbany budynek w nowej technologii wybudowany w 2015 r.
- winda z poziomu "0" - wygodne również dla osoby starszej lub niepełnosprawnej
- mieszkanie w stanie do wprowadzenia, nie wymaga żadnych nakładów finansowych
- na ścianach gładzie
- na podłodze kafle oraz panele
- okna PCV, wystawa w kierunku wschodnim, z widokiem w kierunku wrocławskiego rynku
- meble kuchenne na wymiar
- dostępne AGD: kuchenka elektryczna z piekarnikiem, lodówka, pralka, zmywarka, okap podpięty do wentylacji
- wentylacja mechaniczna w budynku
- duża, przestronna łazienka z wanną
- duży balkon od strony frontu budynku
- solidne drzwi wejściowe
- wszystkie media miejskie, czynsz 450 zł miesięcznie z zaliczkami na wodę i ogrzewanie.
- forma własności : pełna własność z Księgą Wieczystą ( czysty stan prawny bez hipotek i służebności)
- doskonała lokalizacja blisko uczelni oraz rynku, w otoczeniu nowoczesnego osiedla na Wyspie Mieszczańskiej. świetna infrastruktura, blisko do dużych dyskontów spożywczych oraz komunikacji miejskiej, zaledwie 10 minut piechotą do wrocławskiego rynku. Rejon z licznymi terenami zielonymi w pobliżu parku i terenów spacerowych wzdłuż Odry.
Gorąco polecam i zapraszam do obejrzenia mieszkania.Prezentowane mieszkanie łączy w sobie wyjątkowe walory w postaci doskonałej lokalizacji w nowoczesnym budynku z kameralnością małego, funkcjonalnego mieszkania dla singla lub pary, które nie wymaga nakładów i posiada kluczowe atuty w postaci windy oraz balkonu
………………………………………………………………………………………………
Tel. 537 301 807
skyhouse.biuro@gmail.com
Telefon dostępny 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00-23:00
Proszę również o sms, na pewno oddzwonię z informacjami.
.......................................................................................................................................................
Chcecie Państwo sprzedać nieruchomość ? Z przyjemnością zajmiemy się tematem,
TEL. 537 301 807
Pomagamy w zorganizowaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego !!! Nasi doradcy finansowi pomogą w szybkim uzyskaniu finansowania.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą biura.
Odwiedź naszą stronę: www.skyhouse.com.pl
Biuro Nieruchomości SkyHouse
ul. Piłsudskiego 74, lokal 308b
Wrocław
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać zmianie.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




